Dodano produkt do koszyka

Dom trzepoczących skrzydeł. Królestwo Wron. Tom 1

Dom trzepoczących skrzydeł. Królestwo Wron. Tom 1

Olivia Wildenstein

Wydawnictwo: Nowe Strony

Wysyłamy: W ciągu 48h + czas dostawy

Cena normalna: 57.90 zł

Cena promocyjna: 39.73

Najniższa cena z ostatnich 30 dni
przed wprowadzeniem obniżki:
39.73 zł

Ilość:
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
lub zamów telefonicznie 22 110 50 33 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godz: 9:00 - 15:00
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost 12.90 zł
  • Odbiór paczki w punkcie 12.90 zł
  • Orlen Paczka 9.90 zł
  • Kurier Pocztex 14.90 zł
  • Kurier InPost 13.90 zł
  • Kurier DPD 15.90 zł
  • Kurier DPD 39.90 zł
  • Kurier DPD 49.90 zł
  • Kurier DPD 69.90 zł
  • Kurier DPD 79.90 zł
  • Kurier DPD 119.90 zł
  • Kurier DPD 89.90 zł
  • Wysyłka zagraniczna od 39,90 zł

  • Darmowa dostawa od 199 zł
Dostępność:
Opis produktu

Romans fantasy pełen kłamstw, zdrad i fałszywej miłości. Prawdziwa uczta dla fanów Sarah J. Maas, Mary E. Pearson oraz Lexi Ryan. Uwolnij wrony, Fallon, a uczynią cię królową. Dopóki wyrocznia nie przepowiedziała mi pełnienia królewskiej roli w przyszłości, nawet sobie nie wyobrażałam, że mogłabym wybić się ponad mój stan, który został wyznaczony przez zaokrąglone uszy. W końcu kimże jestem: pozbawioną magicznej mocy półkrwi fae, kochaną przez potwory i pogardzaną przez każdego fae czystej krwi. No może z wyjątkiem jednego… Od naszego pierwszego pocałunku moje serce należało do Dantego Regio, księcia Luce. Jeśli zebranie żelaznych statuetek miałoby mi pomóc w pozbawieniu korony obecnego władcy i oddaniu jej jego bratu, który rządziłby ze mną u boku, to jestem gotowa wyruszyć na poszukiwanie skarbu. Gdyby tylko wyrocznia ostrzegła mnie, że w ten sposób uwolnię skrzydlatego demona. I że stanę się jego obsesją. Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Tytuł
Dom trzepoczących skrzydeł. Królestwo Wron. Tom 1
Autor
Olivia Wildenstein
Tłumacz
Sylwia Gołofit-Lenda
Wydawnictwo
Nowe Strony
EAN
9788383208275
ISBN
9788383208275
Kategoria
Literatura\Romans
Seria
Królestwo Wron
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka
Wydanie
1

Kod producenta: 9788383208275

Stan produktu: nowy

Polecamy kupić
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Nowości w kategorii

Necrovet. Radiografia bytów nadprzyrodzonych
Cena: 49.99 zł 38.95 zł
Do koszyka
Córka Azrai T.2 Tajemnice Oceanu
Cena: 59.99 zł 47.20 zł
Do koszyka
Kostnica wyd. 2024

Kostnica wyd. 2024

Graham Masterton
Cena: 39.99 zł 28.37 zł
Do koszyka
Żniwa. Cieniobójcy. Tom 2

Żniwa. Cieniobójcy. Tom 2

Mateusz Żuchowski
Cena: 44.99 zł 29.03 zł
Do koszyka
O istotach podziemi słów kilka
Cena: 37.50 zł 28.06 zł
Do koszyka
Legenda z głębin morza

Legenda z głębin morza

Małgorzata Madej
Cena: 32.00 zł 23.94 zł
Do koszyka
Vengeful. Mściwi w.2

Vengeful. Mściwi w.2

V. E. Schwab
Cena: 54.90 zł 43.21 zł
Do koszyka
Łaska i chwała

Łaska i chwała

Jennifer L. Armentrout
Cena: 54.90 zł 31.88 zł
Do koszyka
Dziedzictwo T.4

Dziedzictwo T.4

Christopher Paolini
Cena: 55.00 zł 49.67 zł
Do koszyka
Pamiętnik zarodka

Pamiętnik zarodka

Zbigniew Andrzej Nowacki
Cena: 98.00 zł 66.99 zł
Do koszyka
Wampirze cesarstwo T.2 Cesarstwo potępionych
Cena: 69.00 zł 57.86 zł
Do koszyka
Piękni lśniący ludzie

Piękni lśniący ludzie

Michael Grothaus
Cena: 44.99 zł 38.83 zł
Do koszyka
Kroniki Mroku T.4.5 Mag bez reputacji
Cena: 62.90 zł 55.98 zł
Do koszyka
Droga Honoru

Droga Honoru

Henryk Tur
Cena: 59.90 zł 40.03 zł
Do koszyka
Witch king. Wiedźmi król
Cena: 64.99 zł 58.68 zł
Do koszyka
Kto powiedział Ci jak żyć?
Cena: 49.90 zł 31.86 zł
Do koszyka
Sztandary Imperium

Sztandary Imperium

Radomir Darmiła, Witold Dworakowski
Cena: 53.00 zł 37.53 zł
Do koszyka
Luna to surowa pani

Luna to surowa pani

Robert A. Heinlein
Cena: 53.50 zł 48.32 zł
Do koszyka
Mars

Mars

Rafał Kosik
Cena: 52.00 zł 44.87 zł
Do koszyka
Gwiazdozbiór Kata

Gwiazdozbiór Kata

Rafał Dębski
Cena: 49.90 zł 33.35 zł
Do koszyka

Zapowiedzi w kategorii

Zielony Mars

Zielony Mars

Kim Stanley Robinson
Cena: 99.90 zł 68.82 zł
Do koszyka
Miecz Kaigenu

Miecz Kaigenu

M.L. Wang
Cena: 99.90 zł 68.82 zł
Do koszyka
Szkoła Czterech Żywiołów. Naszyjniki przeznaczenia
Cena: 29.90 zł 22.37 zł
Do koszyka
Dom pogrzebowy Cottona

Dom pogrzebowy Cottona

Monica Brashears
Cena: 47.90 zł 32.07 zł
Do koszyka
Pan Głębin

Pan Głębin

Małgorzata Paszko
Cena: 45.00 zł 31.35 zł
Do koszyka
Cinder. Saga Księżycowa
Cena: 49.99 zł 38.95 zł
Do koszyka
Kroniki Mroku T.5 Smoki i demony
Cena: 69.90 zł 62.21 zł
Do koszyka
Iskra Wiecznego Płomienia
Cena: 50.90 zł 34.93 zł
Do koszyka
Faefever. Fever

Faefever. Fever

Karen Marie Moning
Cena: 49.90 zł 33.93 zł
Do koszyka
Wilcze Prawo. Wilkozacy. Tom 1
Cena: 39.90 zł 26.66 zł
Do koszyka
Żmija i skrzydła nocy

Żmija i skrzydła nocy

Carissa Broadbent
Cena: 64.90 zł 46.05 zł
Do koszyka
Iron Flame. Żelazny płomień
Cena: 79.90 zł 56.70 zł
Do koszyka
Upadek i gniew. Fall of Ruin and Wrath
Cena: 54.90 zł 37.32 zł
Do koszyka
Samotność Anioła Zagłady. Adam
Cena: 49.90 zł 31.99 zł
Do koszyka
Harry Potter i Insygnia Śmierci. Ravenclaw
Cena: 69.00 zł 49.57 zł
Do koszyka
Herbaciany sztorm

Herbaciany sztorm

Hafsah Faizal
Cena: 53.90 zł 39.08 zł
Do koszyka
Tajemnica Ramy

Tajemnica Ramy

Arthur C. Clarke, Gentry Lee
Cena: 69.99 zł 50.93 zł
Do koszyka
Starcie królów. Pieśń Lodu i Ognia. Tom 2
Cena: 94.90 zł 75.66 zł
Do koszyka
Harry Potter i Insygnia Śmierci. Slytherin wyd. 2024
Cena: 69.00 zł 49.57 zł
Do koszyka
Harry Potter i Insygnia Śmierci. Hufflepuff wyd. 2024
Cena: 69.00 zł 49.57 zł
Do koszyka

Podobne książki

7EW

7EW

Cena: 85.60 zł
Do koszyka
7th Heaven
Cena: 44.90 zł 29.42 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29.42 zł

Do koszyka
A Vow So Bold and Deadly. Cursebreakers. Tom 3
Cena: 41.90 zł 30.37 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30.37 zł

Do koszyka
Afera na tuzin rysiów. Nikita. Kroniki sąsiedzkie
Cena: 44.99 zł 35.05 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35.05 zł

Do koszyka
Alkoya odcinek 1
Cena: 26.99 zł 22.05 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22.05 zł

Do koszyka
Andromedianki Tom 4 Viridiana i pszczoły
Cena: 58.00 zł 51.62 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44.89 zł

Do koszyka
Anioły w czerni. Archangel One. Tom 1
Cena: 39.90 zł 31.37 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31.37 zł

Do koszyka
Antykwariat pod Salamandrą. Cykl Mons Viridis...
Cena: 64.90 zł 54.43 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54.43 zł

Do koszyka
Aparatus
Cena: 39.90 zł 35.51 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35.51 zł

Do koszyka
Arka odkupienia
Cena: 59.00 zł 53.27 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 53.27 zł

Do koszyka
Armagedon T.3 Trzecia siła
Cena: 39.90 zł 33.46 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33.46 zł

Do koszyka
Aurora CV-01. The Frontiers Saga. Tom 1
Cena: 34.90 zł 27.46 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27.46 zł

Do koszyka
Bajki Aniołów
Cena: 34.99 zł 28.59 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25.02 zł

Do koszyka
Baśniowa opowieść (ilustrowane brzegi)
Cena: 69.90 zł 61.22 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 61.22 zł

Do koszyka
Bebok
Cena: 39.00 zł 30.06 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29.18 zł

Do koszyka
Bestie i ludzie
Cena: 42.61 zł
Do koszyka
Bezkres magii
Cena: 59.00 zł 53.27 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 53.27 zł

Do koszyka
Bezmiar. The Frontiers Saga. Tom 7
Cena: 39.90 zł 31.37 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31.37 zł

Do koszyka
Biblioteka na górze Opiec
Cena: 46.00 zł 38.57 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38.57 zł

Do koszyka
Biedne istoty
Cena: 49.99 zł 32.75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32.75 zł

Do koszyka

Promocje w kategorii

Baśniowa opowieść

Baśniowa opowieść

Stephen King
Cena: 59.90 zł 52.47 zł
Do koszyka
Gildia magów. Trylogia Czarnego Maga. Tom 1 wyd. 2023
Cena: 49.90 zł 35.28 zł
Do koszyka
Klątwiarze

Klątwiarze

Holly Black
Cena: 59.90 zł 49.89 zł
Do koszyka
Kroniki Diuny T.1 Diuna w.6

Kroniki Diuny T.1 Diuna w.6

Frank Herbert, Marek Marszał
Cena: 49.90 zł 36.30 zł
Do koszyka
Nowy święty Graal

Nowy święty Graal

Zibi Szelest
Cena: 37.99 zł 31.05 zł
Do koszyka
Ostatnia bitwa

Ostatnia bitwa

Olgierd Adamczak
Cena: 44.99 zł 44.94 zł
Do koszyka
Ostatnie życzenie Wiedźmin Tom 1
Cena: 59.90 zł 44.04 zł
Do koszyka
Pakiet Kroniki Diuny

Pakiet Kroniki Diuny

Frank Herbert
Cena: 249.00 zł 176.67 zł
Do koszyka
W ciemności

W ciemności

Karol Fitrzyk
Cena: 42.99 zł 28.17 zł
Do koszyka