Dodano produkt do koszyka

Mroczny zbawiciel

ZAPOWIEDŹ

Mroczny zbawiciel

Miroslav Zamboch

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Wysyłamy: W ciągu 48h + czas dostawy

Cena promocyjna: 47.95

Ilość:
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
lub zamów telefonicznie 22 110 50 33 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godz: 9:00 - 15:00
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost 12.90 zł
  • Odbiór paczki w punkcie 12.90 zł
  • Orlen Paczka 9.90 zł
  • Kurier Pocztex 14.90 zł
  • Kurier InPost 13.90 zł
  • Kurier DPD 15.90 zł
  • Kurier DPD 39.90 zł
  • Kurier DPD 49.90 zł
  • Kurier DPD 69.90 zł
  • Kurier DPD 79.90 zł
  • Kurier DPD 119.90 zł
  • Kurier DPD 89.90 zł
  • Wysyłka zagraniczna od 39,90 zł

  • Darmowa dostawa od 199 zł
Dostępność:
Opis produktu

Przykazanie pierwsze i jedyne – zabij każdego, kto chce zabić ciebie.

Dla niego nie ma świętości. Nie ma wroga któremu nie można stawić czoła.To R.C. - egzemplarz wyjątkowo mroczny. Deus ex machina. Potomek sztucznej inteligencji. Pozszywaniec z mechanicznym okiem. Ostatni sprawiedliwy.Bezwzględny likwidator upiorów i demoniej hołoty.
Zawsze w towarzystwie gadającej mechanicznej kobyły, miotacza granatów, półautomatycznej ex-śrutówki, i innych morderczych zabawek.

Podrzyna gardła, rąbie głowy, gruchocze kręgosłupy. Z nonszalancją włożyłby spluwę w usta samego boga - gdyby tylko sowicie mu zapłacono.

O tym, że w jego głowie siedzi monstrum, wie tylko on. O tym, kim jest naprawdę, wiedzą nieliczni.

Dla fanów Fabrycznej Zony, Fallout'a i Neuroshimy lektura absolutnie obowiązkowa!
Tytuł
Mroczny zbawiciel
Autor
Miroslav Zamboch
Wydawnictwo
Fabryka Słów
EAN
9788379643844
ISBN
9788379643844
Kategoria
Literatura\Fantastyka
Rok wydania
2018
Wydanie
1

Kod producenta: 9788379643844

Stan produktu: nowy

Polecamy kupić
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Nowości w kategorii

Pod cukrowym niebem / W nieobecnym śnie
Cena: 45.00 zł 37.73 zł
Do koszyka
Panna. Gołoborze. Tom 1 wyd. 2024
Cena: 54.90 zł 36.83 zł
Do koszyka
W objęciach magii. Niegodny i nieopierzona
Cena: 49.90 zł 32.19 zł
Do koszyka
Nocna zmiana

Nocna zmiana

Stephen King
Cena: 49.90 zł 43.71 zł
Do koszyka
Pociągnięcie pióra. Zagubione opowiadania
Cena: 52.00 zł 36.22 zł
Do koszyka
Księgi krwi

Księgi krwi

Emma Torzs
Cena: 54.90 zł 38.96 zł
Do koszyka
Klątwa Świętych. The Curse of Saints. Tom 1
Cena: 54.90 zł 38.96 zł
Do koszyka
Instytut Absurdu

Instytut Absurdu

Justyna Sosnowska
Cena: 44.99 zł 35.05 zł
Do koszyka
Wąska droga między pragnieniami
Cena: 44.99 zł 31.91 zł
Do koszyka
Elryk z Melniboné

Elryk z Melniboné

Michael Moorcock
Cena: 89.90 zł 75.39 zł
Do koszyka
Wojny Huraganowe. Tom 1
Cena: 54.90 zł 38.96 zł
Do koszyka
Unwind. Podzieleni. Tom 1

Unwind. Podzieleni. Tom 1

Neal Shusterman
Cena: 59.99 zł 50.30 zł
Do koszyka
Miasto smoków. Płomień i cień
Cena: 44.99 zł 29.03 zł
Do koszyka
Klan Wampirów

Klan Wampirów

Jerzy Buczyński
Cena: 44.90 zł 36.44 zł
Do koszyka
Nightbane. Lightlark. Tom 2
Cena: 54.90 zł 38.25 zł
Do koszyka
Czas agentów. Sieć. Tom 2

Czas agentów. Sieć. Tom 2

Agata Lasocka-Myszor
Cena: 69.99 zł 52.36 zł
Do koszyka
Czas adeptów. Sieć. Tom 1

Czas adeptów. Sieć. Tom 1

Agata Lasocka-Myszor
Cena: 74.99 zł 56.10 zł
Do koszyka
Stażysta. Tom 1

Stażysta. Tom 1

Marcin Kowal
Cena: 40.90 zł 30.60 zł
Do koszyka
Synowie ich utoną. Tom 1

Synowie ich utoną. Tom 1

Maciej Głowacki
Cena: 61.99 zł 46.38 zł
Do koszyka
Synowie ich utoną. Tom 3

Synowie ich utoną. Tom 3

Maciej Głowacki
Cena: 57.99 zł 43.38 zł
Do koszyka

Zapowiedzi w kategorii

Rękopis Hopkinsa

Rękopis Hopkinsa

R.C. Sherriff
Cena: 59.99 zł 43.64 zł
Do koszyka
Conan. Księga pierwsza

Conan. Księga pierwsza

Robert E. Howard
Cena: 89.90 zł 65.52 zł
Do koszyka
Obcy 3 wyd. 2024

Obcy 3 wyd. 2024

Alan Dean Foster
Cena: 59.90 zł 43.65 zł
Do koszyka
Obcy 4. Przebudzenie wyd. 2024
Cena: 59.90 zł 43.65 zł
Do koszyka
Pierwsza faza zaćmienia. Rodzina Carmody. Tom 1
Cena: 54.90 zł 38.96 zł
Do koszyka
Iron Flame. Żelazny płomień
Cena: 119.90 zł 77.99 zł
Do koszyka
Światło w płomieniu. Z ciała i ognia
Cena: 69.90 zł 49.60 zł
Do koszyka
Śpiew stali

Śpiew stali

Łukasz Konopczyk
Cena: 59.99 zł 42.56 zł
Do koszyka
Przebudzenie

Przebudzenie

Filip Olender
Cena: 34.99 zł 24.82 zł
Do koszyka
Cykl Halworyjski T.2 Kwoiestia wiary
Cena: 44.99 zł 37.72 zł
Do koszyka
Pakiet: Wspomnienie o przeszłości Ziemi

Pakiet: Wspomnienie o przeszłości Ziemi

Cixin Liu, Andrzej Jankowski
Cena: 169.00 zł 122.96 zł
Do koszyka
Ogród Ramy

Ogród Ramy

Arthur C. Clarke, Gentry Lee, Tomasz Lem
Cena: 65.00 zł 47.29 zł
Do koszyka
Piorun kulisty

Piorun kulisty

Cixin Liu, Andrzej Jankowski
Cena: 49.99 zł 36.37 zł
Do koszyka
Siódma królowa. Lodowa Korona. Tom 2
Cena: 54.99 zł 39.01 zł
Do koszyka
Słowalkiria

Słowalkiria

Anna Szumacher
Cena: 49.99 zł 34.82 zł
Do koszyka
Krew Wilka. Dzieci Starych Bogów. Tom 3
Cena: 59.90 zł 50.23 zł
Do koszyka
Bezsilna

Bezsilna

Lauren Roberts
Cena: 59.99 zł 50.30 zł
Do koszyka
Przepowiem ci przyszłość

Przepowiem ci przyszłość

Joanna Parasiewicz
Cena: 46.90 zł 31.46 zł
Do koszyka
Domek z piernika

Domek z piernika

Jennifer Egan
Cena: 65.00 zł 51.97 zł
Do koszyka

Podobne książki

Achaja. Tom 3
Cena: 51.17 zł
Do koszyka
Agentka
Cena: 34.99 zł 24.82 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23.01 zł

Do koszyka
Akademia Wamirów T.3 Pocałunek cienia
Cena: 49.99 zł 40.57 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 40.57 zł

Do koszyka
Algorytm wojny. Echa - zbiór opowiadań
Cena: 39.90 zł 33.46 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33.46 zł

Do koszyka
Amnezjak
Cena: 45.51 zł
Do koszyka
Anioł burz. Prawo Milenium. Księga druga
Cena: 44.90 zł 31.86 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31.86 zł

Do koszyka
Apokalipsa T.1 Czas odkupienia
Cena: 36.90 zł 30.94 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30.94 zł

Do koszyka
Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 1
Cena: 49.90 zł 48.86 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44.41 zł

Do koszyka
Armin
Cena: 29.00 zł 21.70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21.70 zł

Do koszyka
Atlantis Rising T.3 Świt Atlantydy
Cena: 44.90 zł 36.44 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36.44 zł

Do koszyka
Atlas Śródziemia
Cena: 129.90 zł 103.39 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 108.93 zł

Do koszyka
Aurora T.2 Pożoga
Cena: 55.00 zł 49.67 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49.67 zł

Do koszyka
Avia i Lotni. Andromedianki. Tom 3 wyd. 2
Cena: 58.00 zł 50.13 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56.48 zł

Do koszyka
Ballada o Czarnym Tomie
Cena: 25.00 zł 22.58 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20.96 zł

Do koszyka
Ballada ptaków i węży. Igrzyska śmierci (okładka filmowa)
Cena: 49.90 zł 37.33 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 37.33 zł

Do koszyka
Bestiariusz japoński. Legendarz
Cena: 54.90 zł 44.55 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44.55 zł

Do koszyka
Bestie i ludzie
Cena: 42.61 zł
Do koszyka
Bezkresna ciemność. Pożeracz słońc. Tom 2
Cena: 59.90 zł 42.51 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 40.96 zł

Do koszyka
Bezsilna
Cena: 59.99 zł 50.30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54.17 zł

Do koszyka
Białe noc
Cena: 42.61 zł
Do koszyka

Promocje w kategorii

Chór zapomnianych głosów

Chór zapomnianych głosów

Remigiusz Mróz
Cena: 39.90 zł 26.51 zł
Do koszyka
Ostatnie życzenie Wiedźmin Tom 1
Cena: 59.90 zł 44.04 zł
Do koszyka
Nowy święty Graal

Nowy święty Graal

Zibi Szelest
Cena: 37.99 zł 26.95 zł
Do koszyka
Klątwiarze

Klątwiarze

Holly Black
Cena: 59.90 zł 51.02 zł
Do koszyka
W cieniu wrót piekła

W cieniu wrót piekła

Horzela Kornelia
Cena: 45.00 zł 33.67 zł
Do koszyka
Pakiet Kroniki Diuny

Pakiet Kroniki Diuny

Frank Herbert
Cena: 249.00 zł 176.67 zł
Do koszyka
Baśniowa opowieść

Baśniowa opowieść

Stephen King
Cena: 59.90 zł 50.23 zł
Do koszyka
Tessa Brown T.3 Tylko umarli mogą powstać
Cena: 44.90 zł 38.80 zł
Do koszyka
Electric Idol

Electric Idol

Katee Robert
Cena: 52.99 zł 44.43 zł
Do koszyka
Gild. Saga o złotej niewolnicy
Cena: 44.90 zł 31.86 zł
Do koszyka
Tajemnice zamku

Tajemnice zamku

Lucinda Riley
Cena: 49.90 zł 41.85 zł
Do koszyka