Dodano produkt do koszyka

Zestawy książkowe w promocyjnej cenie z okazji Nowego Roku na booktime.pl.

Pakiety książkowe w promocyjnej cenie z okazji Nowego Roku na booktime.pl.

NOWOŚĆ

Puk puk

Puk puk

Anders Roslund

Wydawnictwo: Albatros

Wysyłamy w: 48 godzin

Cena promocyjna: 35.00

Cena normalna: 42.90 zł

Ilość:
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
lub zamów telefonicznie 22 110 50 33 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godz: 9:00 - 17:00
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost 10.90 zł
  • Odbiór paczki w punkcie 10.90 zł
  • Orlen Paczka 7.90 zł
  • Kurier Pocztex 11.90 zł
  • Kurier InPost 12.90 zł
  • Kurier DPD 13.90 zł
  • Kurier DPD 39.90 zł
  • Kurier DPD 49.90 zł
  • Kurier DPD 69.90 zł
  • Kurier DPD 79.90 zł
  • Kurier DPD 119.90 zł
  • Kurier DPD 89.90 zł
  • Wysyłka zagraniczna od 39,90 zł

  • Darmowa dostawa od 199 zł
Dostępność:
Opis produktu
Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw - elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości.Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość…Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę. Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca.Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety.Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego - i niebezpiecznego - niż mogliby sobie wyobrazić.Doskonała lektura dla fanów Jo Nesbo i Stiega Larssona.Anders Roslund opublikował dziesięć powieści w duecie pisarskim z Borge Hellströmem oraz Stefanem Thunbergiem. Jego książki ukazały się w trzydziestu językach, nagrodzono je wieloma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami. „Puk, puk“ to pierwsza powieść, którą napisał solo.Arcydzieło w gatunku thrillera. Brutalny, wciągający, piekielnie inteligentny. Zapiera dech w piersiach.Liza MarklundJeśli lubicie skandynawskie dreszczowce, koniecznie sięgnijcie po Andersa Roslunda! Roslund znany jest z dwóch rodzajów prozy - mrocznej i jeszcze mroczniejszej! W tej niezwykle mocnej książce znajdziecie oba.„New York Times Book Review“Dynamiczna, wyrazista, pełnokrwista proza, pełna niespodziewanych zwrotów akcji - żadnych mrocznych rozmyślań i dłużyzn, jakich spodziewalibyśmy się po skandynawskim pisarzu.„Kirkus Reviews“Trzymający w napięciu thriller, którego głównym elementem fabuły jest zdrada i zemsta, a którego akcja rozgrywa się w ciągu trzech pamiętnych dni.„Vi Läser“Jedna z najlepszych powieści kryminalnych tego roku! Ta książka nawet najbardziej wytrawnych i wymagających czytelników kryminałów utrzyma w stalowym, zapierającym dech w piersiach uścisku. I to od pierwszej do ostatniej strony.„DBC“, Denmark"p>
Tytuł
Puk puk
Autor
Anders Roslund
Wydawnictwo
Albatros
EAN
9788382156089
ISBN
9788382156089
Kategoria
Literatura\Sensacja kryminał
Liczba stron
480
Format
12.5x19.5x3.5 cm
Rok wydania
2022
Oprawa
Miękka
Wydanie
1
Waga
0.43 kg

Kod producenta: 9788382156089

Stan produktu: nowy

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Nowości w kategorii

Nieprzyjaciel. Jack Reacher
Cena: 41.90 zł 34.19 zł
Do koszyka
Siła perswazji. Jack Reacher
Cena: 41.90 zł 34.19 zł
Do koszyka
Święto Zmarłych. Jesień komisarza Ricciardiego
Cena: 40.00 zł 32.16 zł
Do koszyka
Śmierci ulotny woal

Śmierci ulotny woal

Ryszard Ćwirlej
Cena: 44.90 zł 27.48 zł
Do koszyka
Bagno. Komisarz Brudny. Tom 5

Bagno. Komisarz Brudny. Tom 5

Przemysław Piotrowski
Cena: 44.99 zł 30.23 zł
Do koszyka
4.50 z Paddington wyd. 2022

4.50 z Paddington wyd. 2022

Agatha Christie
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
Karaibska tajemnica wyd. 2022
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
Kot wśród gołębi wyd. 2022
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
Morderstwo w Orient Expressie wyd. 2022
Cena: 44.90 zł 31.25 zł
Do koszyka
Trzynaście zagadek wyd. 2022
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
Zabójstwo Rogera Ackroyda wyd. 2022
Cena: 44.90 zł 31.25 zł
Do koszyka
Zło czai się wszędzie wyd. 2022
Cena: 44.90 zł 31.25 zł
Do koszyka
Dwanaście prac Herkulesa

Dwanaście prac Herkulesa

Agata Christie
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
A na Bermudach kwitną oleandry

A na Bermudach kwitną oleandry

Zbigniew Antoni Kędzierski
Cena: 39.00 zł 27.14 zł
Do koszyka
Skryta misja

Skryta misja

Wiesław Rybski
Cena: 39.00 zł 27.14 zł
Do koszyka
Znikające dziewczyny
Cena: 42.90 zł 29.86 zł
Do koszyka
Gdy ją odnajdą

Gdy ją odnajdą

Lia Middleton
Cena: 43.00 zł 29.16 zł
Do koszyka
W cieniu góry

W cieniu góry

Agnieszka Jeż
Cena: 42.90 zł 27.29 zł
Do koszyka
Sztauwajery

Sztauwajery

Paulina Świst
Cena: 42.90 zł 26.77 zł
Do koszyka
Wszyscy kłamią

Wszyscy kłamią

Camilla Grebe
Cena: 49.90 zł 33.53 zł
Do koszyka

Zapowiedzi w kategorii

Tango. Czarny kryminał retro

Tango. Czarny kryminał retro

Michał Witkowski
Cena: 54.99 zł 43.55 zł
Do koszyka
Czerwień. Kolory zła. Tom 1 wyd. 2022

Czerwień. Kolory zła. Tom 1 wyd. 2022

Małgorzata Oliwia Sobczak
Cena: 44.99 zł 34.01 zł
Do koszyka
Niech prowadzi nas poker

Niech prowadzi nas poker

Bożena Makowska
Cena: 44.99 zł 29.69 zł
Do koszyka
Gra w ludzi

Gra w ludzi

Eva Minge
Cena: 42.00 zł 28.48 zł
Do koszyka
Sopot w trzech aktach

Sopot w trzech aktach

Marta Matyszczak
Cena: 34.90 zł 24.29 zł
Do koszyka
Dom Straussów

Dom Straussów

Adrian Bednarek
Cena: 44.90 zł 26.40 zł
Do koszyka
6 ran

6 ran

Morgan Cry
Cena: 42.99 zł 24.25 zł
Do koszyka
Gray Man (okładka filmowa)
Cena: 44.99 zł 28.07 zł
Do koszyka
Lupus

Lupus

Łukasz Kaszkowiak
Cena: 42.99 zł 25.69 zł
Do koszyka
Manuskrypt niedokończony

Manuskrypt niedokończony

Franck Thilliez
Cena: 44.99 zł 30.23 zł
Do koszyka
W ciemnym, mrocznym lesie
Cena: 44.90 zł 27.48 zł
Do koszyka
Zaufasz mi wyd. 2022

Zaufasz mi wyd. 2022

Diana Brzezińska
Cena: 44.99 zł 35.63 zł
Do koszyka
Rytuał

Rytuał

Kamila Cudnik
Cena: 42.90 zł 33.47 zł
Do koszyka
Na tropie Vermeera

Na tropie Vermeera

Agnieszka Ptak
Cena: 46.99 zł 37.21 zł
Do koszyka
Stłumione głosy

Stłumione głosy

Ann Cleeves
Cena: 44.90 zł 25.32 zł
Do koszyka
Pakiet Ciemność / Wyspa / Mgła
Cena: 39.90 zł 22.50 zł
Do koszyka
Czarne narcyzy. Lipowo. Tom 8 wyd. 2022
Cena: 45.00 zł 30.52 zł
Do koszyka
W jej sercu czai się mrok
Cena: 59.99 zł 40.31 zł
Do koszyka
Gwiazdy Oriona wyd. 2022

Gwiazdy Oriona wyd. 2022

Aleksander Sowa
Cena: 42.99 zł 25.69 zł
Do koszyka
Nieszczęście w szczęściu
Cena: 42.00 zł 28.48 zł
Do koszyka

Podobne książki

?

?

Cena: 29.99 zł 19.79 zł
Do koszyka
4.50 z Paddington wyd. 2022
Cena: 29.90 zł 20.81 zł
Do koszyka
A. B. C. . .
Cena: 22.90 zł 15.94 zł
Do koszyka
Amanda
Cena: 27.50 zł 24.76 zł
Do koszyka
Anestezja
Cena: 39.00 zł 31.36 zł
Do koszyka
Angielski szpieg
Cena: 36.99 zł 23.44 zł
Do koszyka
Arsene Lupin. Wydrążona iglica
Cena: 39.90 zł 24.80 zł
Do koszyka
Arszenik i stare obrazy
Cena: 29.99 zł 17.93 zł
Do koszyka
Banksterzy
Cena: 39.90 zł 24.90 zł
Do koszyka
Bez powrotu
Cena: 39.90 zł 24.80 zł
Do koszyka
Bez skrupułów
Cena: 41.90 zł 34.19 zł
Do koszyka
Bezmiar
Cena: 39.90 zł 24.80 zł
Do koszyka
Biel. Kolory zła. Tom 3
Cena: 39.99 zł 30.23 zł
Do koszyka
Bielszy odcień śmierci
Cena: 44.90 zł 28.82 zł
Do koszyka
Blef
Cena: 42.00 zł 28.48 zł
Do koszyka

Promocje w kategorii

Gorszy. Sławomir Kruk. Tom 2
Cena: 38.99 zł 24.71 zł
Do koszyka
Angielski szpieg

Angielski szpieg

Daniel Silva
Cena: 36.99 zł 23.44 zł
Do koszyka
Drapieżcy. Stracone dusze. Tom 3
Cena: 38.99 zł 24.71 zł
Do koszyka
Piętno. Komisarz Brudny. Tom 1

Piętno. Komisarz Brudny. Tom 1

Przemysław Piotrowski
Cena: 39.99 zł 26.87 zł
Do koszyka
Śreżoga

Śreżoga

Katarzyna Puzyńska
Cena: 44.90 zł 30.44 zł
Do koszyka
Pakiet Piętno / Sfora / Cherub

Pakiet Piętno / Sfora / Cherub

Przemysław Piotrowski
Cena: 79.99 zł 53.75 zł
Do koszyka
Pakiet / Złota klatka / Srebrne skrzydła
Cena: 59.99 zł 40.31 zł
Do koszyka
Sezon drugi

Sezon drugi

Max Czornyj
Cena: 42.90 zł 27.13 zł
Do koszyka
Wszyscy muszą zginąć
Cena: 42.90 zł 27.13 zł
Do koszyka
Nabór

Nabór

Vincent V. Severski
Cena: 49.99 zł 33.59 zł
Do koszyka
Nadciągająca fala

Nadciągająca fala

Karolina Macios
Cena: 36.90 zł 22.93 zł
Do koszyka
Maski pośmiertne

Maski pośmiertne

Anna Rozenberg
Cena: 39.90 zł 24.42 zł
Do koszyka

Książkowe hity na wakacje do -40%Hity książkowe na wakacje do -40%

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.