Dodano produkt do koszyka

Książki w świąecznym klimacie na booktime.pl.

Książki w świąecznym klimacie na booktime.pl.

Puk puk

Puk puk

Anders Roslund

Wydawnictwo: Albatros

Wysyłamy: W ciągu 48h + czas dostawy

Cena normalna: 42.90 zł

Cena promocyjna: 37.92

Ilość:
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
lub zamów telefonicznie 22 110 50 33 Infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godz: 9:00 - 15:00
GRATIS otrzymasz:
  • bony o wartości do 50 zł na kolejne zakupy
  • zakładkę do książki
  • aromatyczną herbatę
Koszty dostawy:
  • Paczkomaty InPost 10.90 zł
  • Odbiór paczki w punkcie 10.90 zł
  • Orlen Paczka 7.90 zł
  • Kurier Pocztex 11.90 zł
  • Kurier InPost 12.90 zł
  • Kurier DPD 13.90 zł
  • Kurier DPD 39.90 zł
  • Kurier DPD 49.90 zł
  • Kurier DPD 69.90 zł
  • Kurier DPD 79.90 zł
  • Kurier DPD 119.90 zł
  • Kurier DPD 89.90 zł
  • Wysyłka zagraniczna od 39,90 zł

  • Darmowa dostawa od 199 zł
Dostępność:
Opis produktu
Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw - elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości.Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość…Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę. Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca.Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety.Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego - i niebezpiecznego - niż mogliby sobie wyobrazić.Doskonała lektura dla fanów Jo Nesbo i Stiega Larssona.Anders Roslund opublikował dziesięć powieści w duecie pisarskim z Borge Hellströmem oraz Stefanem Thunbergiem. Jego książki ukazały się w trzydziestu językach, nagrodzono je wieloma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami. „Puk, puk“ to pierwsza powieść, którą napisał solo.Arcydzieło w gatunku thrillera. Brutalny, wciągający, piekielnie inteligentny. Zapiera dech w piersiach.Liza MarklundJeśli lubicie skandynawskie dreszczowce, koniecznie sięgnijcie po Andersa Roslunda! Roslund znany jest z dwóch rodzajów prozy - mrocznej i jeszcze mroczniejszej! W tej niezwykle mocnej książce znajdziecie oba.„New York Times Book Review“Dynamiczna, wyrazista, pełnokrwista proza, pełna niespodziewanych zwrotów akcji - żadnych mrocznych rozmyślań i dłużyzn, jakich spodziewalibyśmy się po skandynawskim pisarzu.„Kirkus Reviews“Trzymający w napięciu thriller, którego głównym elementem fabuły jest zdrada i zemsta, a którego akcja rozgrywa się w ciągu trzech pamiętnych dni.„Vi Läser“Jedna z najlepszych powieści kryminalnych tego roku! Ta książka nawet najbardziej wytrawnych i wymagających czytelników kryminałów utrzyma w stalowym, zapierającym dech w piersiach uścisku. I to od pierwszej do ostatniej strony.„DBC“, Denmark"p>
Tytuł
Puk puk
Autor
Anders Roslund
Wydawnictwo
Albatros
EAN
9788382156089
ISBN
9788382156089
Kategoria
Literatura\Sensacja kryminał
Liczba stron
480
Format
12.5x19.5x3.5 cm
Rok wydania
2022
Oprawa
Miękka
Wydanie
1
Waga
0.43 kg

Kod producenta: 9788382156089

Stan produktu: nowy

Polecamy kupić
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

aby wystawić opinię.

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Nowości w kategorii

O gusłach się nie dyskutuje

O gusłach się nie dyskutuje

Małgorzata Starosta
Cena: 46.90 zł 40.85 zł
Do koszyka
Pakiet Niewinny / Zderzacz

Pakiet Niewinny / Zderzacz

Graham Moore,Joanna Łapusińska
Cena: 49.99 zł 46.14 zł
Do koszyka
Pakiet Gniew / Bezcenny / Ziarno prawdy
Cena: 79.99 zł 73.83 zł
Do koszyka
Archetyp

Archetyp

Mateusz Smogór
Cena: 34.99 zł 25.43 zł
Do koszyka
Pakiet Dwudziestka / Trzydziestka
Cena: 49.99 zł 46.14 zł
Do koszyka
Pakiet Wiatr / Układ / Rysa (okładka filmowa)
Cena: 69.99 zł 64.60 zł
Do koszyka
Śpijcie, kotki

Śpijcie, kotki

Cilla Börjlind,Rolf Börjlind
Cena: 49.90 zł 34.97 zł
Do koszyka
Pakiet Kolory zła. Czerwień / Czerń / Biel
Cena: 89.99 zł 83.06 zł
Do koszyka
A potem już tylko nic

A potem już tylko nic

Krzysztof Koziołek
Cena: 45.00 zł 38.03 zł
Do koszyka
Dom bez klamek
Cena: 32.90 zł 21.39 zł
Do koszyka
Co się stało z Bennettami?
Cena: 48.00 zł 33.38 zł
Do koszyka
Dom czwarty. Lipowo. Tom. 7 wyd. kieszonkowe
Cena: 16.99 zł 11.82 zł
Do koszyka
Obcy wyd. kieszonkowe

Obcy wyd. kieszonkowe

Max Czornyj
Cena: 16.99 zł 12.36 zł
Do koszyka
Gra w oczko

Gra w oczko

Grzegorz Kalinowski
Cena: 44.90 zł 27.73 zł
Do koszyka
Ulica milczenia. Vera. Tom 6
Cena: 47.90 zł 28.64 zł
Do koszyka
Erynie (okładka filmowa)

Erynie (okładka filmowa)

Marek Krajewski
Cena: 44.90 zł 37.29 zł
Do koszyka
Miasteczko North Harbor

Miasteczko North Harbor

Kennedy Hudner
Cena: 49.90 zł 37.62 zł
Do koszyka
Prawo matki. Luta Karabina. Tom 1

Prawo matki. Luta Karabina. Tom 1

Przemysław Piotrowski
Cena: 44.99 zł 31.58 zł
Do koszyka

Zapowiedzi w kategorii

Zwodniczy punkt wyd. 2022
Cena: 59.90 zł 41.98 zł
Do koszyka
Kochać mocniej wyd. 2022
Cena: 49.90 zł 34.97 zł
Do koszyka
Oszustka

Oszustka

Aleksandra Śmigielska
Cena: 44.99 zł 38.60 zł
Do koszyka
Klub kłamców

Klub kłamców

Annie Ward
Cena: 44.99 zł 31.58 zł
Do koszyka
Kawa zanim zginiesz

Kawa zanim zginiesz

Tomasz Brewczyński
Cena: 46.90 zł 40.85 zł
Do koszyka
Półmistrz

Półmistrz

Mariusz Czubaj
Cena: 44.99 zł 38.60 zł
Do koszyka
Incydent

Incydent

Piotr Borlik
Cena: 44.99 zł 31.29 zł
Do koszyka
Mroczne miejsca

Mroczne miejsca

Greta Drawska
Cena: 44.00 zł 30.60 zł
Do koszyka
Nocny obserwator. Lincoln Rhyme. Tom 15
Cena: 49.99 zł 34.76 zł
Do koszyka
Wirus

Wirus

Adam Ostaszewski
Cena: 44.99 zł 32.70 zł
Do koszyka
Zbrodnia

Zbrodnia

Irvine Welsh
Cena: 44.99 zł 33.33 zł
Do koszyka
Obrazy z przeszłości

Obrazy z przeszłości

Remigiusz Mróz
Cena: 47.90 zł 30.29 zł
Do koszyka
Przepaść

Przepaść

Remigiusz Mróz
Cena: 42.90 zł 27.29 zł
Do koszyka

Podobne książki

2017 wojna z rosją
Cena: 39.90 zł 28.28 zł
Do koszyka
31 kości
Cena: 42.99 zł 26.27 zł
Do koszyka
4.50 z Paddington wyd. 2022
Cena: 29.90 zł 22.54 zł
Do koszyka
6 ran
Cena: 42.99 zł 26.27 zł
Do koszyka
A. B. C. . .
Cena: 22.90 zł 17.26 zł
Do koszyka
A.B.C. wyd. 2022
Cena: 44.90 zł 33.85 zł
Do koszyka
Amanda
Cena: 27.50 zł 26.82 zł
Do koszyka
Amnezja
Cena: 34.95 zł 15.90 zł
Do koszyka
Anyway. Fighter
Cena: 42.90 zł 28.44 zł
Do koszyka
Arena szczurów wyd. kieszonkowe
Cena: 14.90 zł 12.78 zł
Do koszyka
Arszenik i stare obrazy
Cena: 29.99 zł 18.92 zł
Do koszyka
As. Anna Maria Kier. Tom 2
Cena: 43.00 zł 29.91 zł
Do koszyka
Bardzo dobry fachowiec
Cena: 29.00 zł 21.83 zł
Do koszyka
Behawiorysta wyd. 2
Cena: 42.90 zł 30.62 zł
Do koszyka
Bez odpowiedzi
Cena: 34.99 zł 25.43 zł
Do koszyka
Bez pożegnania
Cena: 39.90 zł 35.27 zł
Do koszyka
Białe, małe kłamstewka
Cena: 42.99 zł 26.27 zł
Do koszyka
Billy Summers
Cena: 44.99 zł 31.29 zł
Do koszyka
Blizny
Cena: 42.90 zł 29.00 zł
Do koszyka

Promocje w kategorii

Amok

Amok

Izabela Janiszewska
Cena: 39.90 zł 25.78 zł
Do koszyka
Bestia z Buchenwaldu

Bestia z Buchenwaldu

Max Czornyj
Cena: 42.90 zł 28.82 zł
Do koszyka
Bliska znajoma. Sławomir Kruk. Tom 5
Cena: 39.99 zł 26.77 zł
Do koszyka
Czerwona ziemia

Czerwona ziemia

Marcin Meller
Cena: 45.99 zł 39.46 zł
Do koszyka
Dług honorowy

Dług honorowy

Wojciech Chmielarz
Cena: 42.90 zł 28.44 zł
Do koszyka
Dobra siostra

Dobra siostra

Sally Hepworth
Cena: 39.99 zł 27.81 zł
Do koszyka
Druga żona

Druga żona

Sheryl Browne
Cena: 39.99 zł 34.31 zł
Do koszyka
Dwie lewe ręce

Dwie lewe ręce

Olga Rudnicka
Cena: 39.99 zł 27.81 zł
Do koszyka
Dwudziestka

Dwudziestka

Tomasz Żak
Cena: 42.99 zł 27.95 zł
Do koszyka
Gra O życie
Cena: 44.80 zł 26.79 zł
Do koszyka
Granice szaleństwa
Cena: 38.99 zł 26.10 zł
Do koszyka
Grzechy mojej siostry
Cena: 42.90 zł 29.00 zł
Do koszyka

Książkowe hity na jesień do -60%

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.