Opcja dostawy Płatność online Płatność przy odbiorze Czas dostawy
Paczka w ruchu 5,90 zł     - 2 dni
Paczka 48 do domu 11,90 zł 13,90 zł 2 dni
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej 10,90 zł 12,90 zł 2 dni
Odbiór w paczkomacie InPost 9,90 zł     - 1-2 dni
Mini paczka do domu InPost 7,90 zł     - 1-5 dni
Przesyłka kurierska InPost 13,90 zł 15,90 zł 1 dzień
Kurier DPD 14,90 zł 16,90 zł 1 dzień
Opcje dostawy:
Paczka w ruchu
Płatność online:
4,90 zł
Płatność przy odbiorze:
    -
Czas dostawy:
2 dni
Opcja dostawy:
Paczka 48 do domu
Płatność online:
11,90 zł
Płatność przy odbiorze:
13,90 zł
Czas dostawy:
2 dni
Opcja dostawy:
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej
Płatność online:
10,90 zł
Płatność przy odbiorze:
12,90 zł
Czas dostawy:
2 dni
Opcja dostawy:
Odbiór w paczkomacie InPost
Płatność online:
9,90 zł
Płatność przy odbiorze:
    -
Czas dostawy:
1-2 dni
Opcja dostawy:
Mini paczka do domu InPost
Płatność online:
7,90 zł
Płatność przy odbiorze:
    -
Czas dostawy:
1-5 dni
Opcja dostawy:
Przesyłka kurierska InPost
Płatność online:
13,90 zł
Płatność przy odbiorze:
15,90 zł
Czas dostawy:
1 dzień
Opcja dostawy:
Kurier DPD
Płatność online:
14,90 zł
Płatność przy odbiorze:
16,90 zł
Czas dostawy:
1 dzień

Czas dostawy deklarowany jest przez dostawcę. Wszystkie zamówienia złożone do godz. 14:00 są wysyłane w tym samym dniu.

Tytuł Inna kobieta
Autor Daniel Silva
Wydawnictwo HarperCollins
Data premiery 14-11-2018
Ilość stron 448
Oprawa Miękka
ISBN 9788327637611
Tłumaczenie Alina Patkowska
Projekt okładki Robert Dąbrowski
Ocena 
26-02-2019

Warta uwagi

Od 20 lat Daniel Silva, co roku wydaje kolejne przygody najsłynniejszego izraelskiego szpiega, Gabriela Allona. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że książki trzymają niezwykle wysoki poziom, a w pewnych przypadkach wręcz podnoszą poprzeczkę dla przyszłych książek.

W "Innej kobiecie" Daniel Silva odszedł od typowego stylu do którego zdążył nas przyzwyczaić. W tej powieści jest zdecydowanie mniej pościgów oraz strzelanin, a więcej rozwiązywania zagadek z przeszłości, które dawno już zostały zapomniane (...)

Jest to powieść, która mocno podniosła poprzeczkę względem ostatnich czterech książek. Dla mnie ta lektura to powiew świeżości w bogatym portfolio autora, dzięki temu nie mamy wrażenia, że od jakiegoś czasu ciągle czytamy to samo. Ponadto lekki styl autora, oraz brak szczególnego powiązania z poprzednimi powieściami, znacząco obniża próg wejścia w niezwykłą historię Gabriella Allona, oraz jego spółki. Wymieszanie przeszłości z teraźniejszością było strzałem w dziesiątkę, a obudzenie demonów z tamtych lat pozwoliło choć na trochę postraszyć obecne pokolenie.

Całość na: https://www.mowmikate.pl/2019/01/daniel-silva-inna-kobieta-recenzja.html

Ocena 
27-12-2018

"Wszyscy tracą, pomyślał... wszyscy oprócz Rosji."

Sięgając po książkę Daniela Silvy wiemy, czego się spodziewać, ciekawej i wciągającej sensacji, opartej na zręcznie zaplecionej szpiegowskiej intrydze, odwołującej się do niezbyt chlubnych przeszłych wydarzeń, odnoszącej się do współczesnych trendów politycznej mapy świata. Autor zwraca uwagę na niebezpieczne zmiany kształtujące roszadę globalnych potęg, symptomy wskazujące na powrót do groźnych wzorców operacji tajnych służb, zawikłane wzajemne uzależnienia międzynarodowych agencji wywiadu. Logicznie przemyślana powieść, zajmująco przedstawiony scenariusz zdarzeń, mniej w tym tomie spektakularnych akcji, ale dobrze się go czyta, potrafi dostarczyć rozrywki z napięciem, przyciągać uwagę, zaangażować w odkrywanie niewygodnych prawd i manipulacji.

Gabriell Allon, konserwator dzieł sztuki, oficer wywiadu izraelskiego, próbuje pod presją czasu dotrzeć do tożsamości wyjątkowo skutecznego kreta ukrytego w angielskich strukturach wywiadu, oszacować wyrządzone przez niego szkody, odkryć źródła pomocy i wsparcia. Szpiegowska sieć prowadzi w różnym natężeniu przez amerykańskie, europejskie i rosyjskie węzły fałszywych faktów i postaci, tylko pozornie ze sobą niepowiązane. Trzeba nie tylko sprytnie lawirować między półprawdami i kłamstwami, ale również unikać wewnętrznych napięć i starć. Jak bardzo można zaufać intuicji wynikającej ze zdobytego doświadczenia zawodowego, umiejętności oddzielania spraw w hierarchii ważności i pierwszeństwa? Jaką rolę w demaskowaniu kreta odegra starsza kobieta z andaluzyjskiej wioski, która zdaje się skrywać istotną tajemnicę? Dlaczego szybkość dotarcia do odpowiedzi na jedno pytanie może zadecydować o podtrzymaniu układu sił na kilku kontynentach?

bookendorfina.pl

Ocena 
10-12-2018

mistrzostwo

18. książka z serii a nadal mocno trzyma w napięciu. Silva jest dla mnie absolutnym mistrzem!

Ocena 
29-11-2018

świetna na prezent

Bardzo dobra książka, współczesna, wciągająca fabuła czyta się jak wydarzenia z pierwszych stron gazet.

Ocena 
29-11-2018

zawsze czekam

Wydawać by się mogło, że po kilkunastu książkach bohater może się "zużyć", ale nie Gabriel Allon - moim zdaniem każda kolejna książka o tym agencie jest coraz lepsza! Polecam

Ocena 
26-11-2018

bardzo aktualne

Nie wiedziałam, że to 18. z cyklu książek o agencie Allonie, ale ciesze się, że mam po co sięgnąć po przeczytaniu Innej kobiety. Bardzo dobrze napisana książka, jak dla mnie bardzo prawdopodobna fabułą, którą dobrze się czyta.

Ocena 
19-11-2018

świetna

Nie posiadam dużej wiedzy i oczytania w kategorii szpiegowskiej, ale ta książka zrobiła na mnie duże wrażenie z powodu swojej, wielowątkowosci, doskonałego tempa i prowokacyjnego zakończenie. Polecam

Ocena 
19-11-2018

jak zawsze genialny

czytam wszystkie książki o agencie Gabrielu Allonie nie mogę się oderwać i zawsze mam wrażenie, że to nie fikcja literacka tylko spis aktualnych wydarzeń.

Napisz recenzję

Napisz recenzję